Ante Ljubičić (Mediaservis)
Autor:

Email:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Real Madrid i Gremio igrat će u finalu Svjetskog klupskog nogometnog prvenstva. U Ujedinjenim Arapskim Emiratima Real je uz velike probleme svladao slabašnu Al Jaziru 2-1, a naš Luka Modrić proglašen je najboljim igračem ovog polufinala.

Real je imao apsolutnu dominaciju, stvarao prilike, pogađao stative, a u vodstvo je došao domaćin u 41. minuti preko Romarinha. Povela je Al Jazira i 2-0 no nakon pune dvije minute video-gol tehnologijom ustanovljeno je da je igrač Al Jazire bio u zaleđu. Igrala se 53. minuta kad je Modrić asistirao Ronaldu za 1-1, a konačnu pobjedu osigurao je Gareth Bale koji je ušao u igru u 81. i u istoj minuti zabio za Real. Za Kraljevski klub Mateo Kovačić igrao je do 68. minute. Finale se igra u subotu od 18 sati.