Jurica Gašpar
Autor:

Email:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Rukometaši PPD Zagreba u svom su četvrtom ovosezonskom nastupu u SEHA ligi remizirali s Celjem 25:25. Hrvatski prvak na svom je parketu vodio gotovo cijelu utakmicu, a posljednjih desetak minuta neobjašnjivo je stao, gosti su prvi put poveli u 52. minuti i to sa 23:24. Umjesto da se ušlo u mirnu završnicu momčad Kasima Kamenice na kraju je spašavala i taj jedan bod.

„Na kraju je mogla pobijediti i jedna i druga momčad. Možda je zbog uloženog truda upravo neriješen rezultat na kraju i najpravedniji“, rekao je Kamenica.Najbolji strijelac kod Zagreba s pet je pogodaka bio Stipe Mandalinić. Zagreb se ponovno okreće Ligi prvaka gdje u 2. kolu ugošćuju mađarski MOL -Pick Szeged. Dvoboj hrvatskog prvaka i mađarskog doprvaka na rasporedu je u subotu s početkom u 20.00 sati. Naš drugi predstavnik u regionalnom natjecanju, Nexe na parket će u 20:30 kada u Našicama dočekuje Gorenje Velenje.

Očekivanja je otkrio trener Hrvoje Horvat

„Očekujem dobru i borbenu utakmicu. Igramo protiv fizički jakog i neugodnog protivnika. Trebat će nam podrška s tribina, bit će bitno hladne glave ući u susret i potrebno je biti pravi u svim segmentima igre ako želimo doći do bodova“, rekao je trener hrvatskog doprvaka Hrvoje Horvat.