Hirscher svjetski prvak u veleslalomu, Zubčić 19.

Autor:

Super User

Email:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Austrijanac Marcel Hirscher osvojio je naslov svjetskog prvaka u veleslalomu. Srebrno odličje na stazi u švicarskom St. Moritzu uzeo je njegov sunarodnjak Roland Leitinger koji je ukupno zaostao 25 stotinki dok je do bronce stigao Norvežanin Leif Kristian Haugen sa 71 stotinkom zaostatka.

Filip Zubčić završio je na 19. mjestu. Hrvatski skijaš koji je nakon prve vožnje držao odlično 10. mjesto u drugom laufu pokvario je plasman sa zaostatkom od 1.98 sekundi. Naš drugi predstavnik William Vukelić nije završio drugu vožnju.