HNL: Lokomotiva razbila Rudeš

Nogometaši Lokomotive upisali su visoku pobjedu od 4:0 protiv Rudeša u prvoj utakmici 12. kola Prve HNL.

Na stadionu u Kranjčevićevoj ulici na odmor se otišlo bez golova, a gosti su poveli preko Luke Ivanušeca u 59. minuti. Nakon deset minuta Dejan Radonjić povisio je vodstvo, a Ivan Krstanović u samo pet minuta zabija dva gola, u 73. i 78. minuti, i postavlja konačan rezultat. Lokomotiva se osmom pobjedom i 25 bodova vratila na drugo mjesto s dva boda manje od vodećeg Dinama i dva boda više od Osijeka, ali i s utakmicom više od konkurenata.

Rudeš je četvrtim uzastopnim i desetim porazom u sezoni ostao na posljednjem mjestu s dva boda. Kolo se nastavlja od 15 sati u Zaprešiću kada će snage odmjeriti Inter i Gorica, a Osijek u 17.30 sati gostuje u Puli kod Istre.